• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

הדברת ג'וקים

אתה עובד לך בשקט ובשלווה. פתאום- צרחה! ואנשים נמלטים מהמשרד.  אתה קם ממקומך לבדוק על מה המאומה. ופתאום הוא מתגלה לעינך. היצור החום הקטן. הג'וק. התיקן, שקיבל את כינוי "ג'וק", הינו אחד מהחרקים הנפוצים והמטרידים ביותר, בעל יכולת הישרדותית יוצאת דופן, כאשר ההערכות הן כי ישרוד פצצת אטום. אבל פה נכנסים מומחי הדברת ג'וקים.

הדברת הג'וקים הנפוצה ביותר - תיקן

התיקן מצוי יותר בימי הקיץ, שכן מעדיף סביבה חמה. מדובר בחרק שאיננו מזיק, אך בשל מראהו ויכולתו להתעופף, מוגדר כאחד מהחרקים הדוחים ביותר. בארץ ישנם כשלושה סוגי תיקנים ובסך הכל, קיימים כ-3,500 סוגי תיקנים, כאשר בארץ ניתן למצוא בעיקר שני תיקנים. הנפוץ ביותר הוא התיקן האמריקאי, המזכיר מעט אגוז פקאן במראהו. מדובר בתיקן גדול בצבע חום אדמוני, בעל יכולת לעוף. מצוי בעיקר בצינורות הביוב וכך למעשה מצליח להיכנס לתוך הבתים. עם זאת, בשל יכולתו לעוף, יכול להתעופף ולהיכנס לבתים דרך החלונות, גם אם מדובר בבית הממוקם בקומה גבוהה. סוג תיקן נוסף הינו התיקן הגרמני, שהינו קטן ובהיר, אותו ניתן לאתר בעיקר במטבחים, ארונות אמבטיה, וסוגי ארונות שונים- שם יכולים להתחבא. שני סוגי התיקנים הללו אינם מזיקים כלל, אך מתרבים במהירות. 

הדברת ג'וקים

 

כיצד מבצעים טיפול והדברת תיקנים?

הדברת תיקנים יכולה להתבצע באופן ידני על ידי חומרי הדברה אותם ניתן למצוא בסופר. עם זאת, יש לזכור כי חומרים אלו ידבירו התיקן המופיע מולכם, ולא יספק הגנה תמידית מפני התיקנים. על מנת למנוע אפשרות הישרדותם בתוך הבית, יש לבצע הדברה יעילה יותר, באמצעות חברת הדברה המגיעה ומפזרת חומר ההדברה בכל פינות הבית. לרוב, מחזיקה ההדברה בין שנה לשנה וחצי.

ישנם מספר סוגי הדברה, בהם אקולוגית, כימית, אורגנית, ביולוגית, אורגנית ואלקטרונית. יש לבחור את סוג ההדברה המתאים ביותר, בהתאם לכמות האנשים וסוג הרהיטים הממוקם באיזור. ניתן לקבל המלצה על כך מחברת ההדברה.
כמו כן, ניתן לבצע טיפולים למניעת כניסתם של התיקנים, כמו סתימת סדרים וחריצים, מה שימנע כניסתם ואפשרות הסתתרותם, ניקויי מקומות מסתור אפשריים, אחזקת הביוב באופן תקין על מנת למנוע התרבותם. את הפעולות הללו מומלץ לבצע טרם הגעת חודשי הקיץ החמים.

קראו עוד: ניקיון משרדים קטנים
קראו עוד: ניקיון משרדים בבוקר

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם