• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניהול ואחזקת מבנים

בעשרות השנים האחרונות, ניתן להבחין בבנייני משרדים גדולים ביותר, הפרוסים על פני מספר רב של קומות. משרדים אלו אינם פשוטים לתחזוק, כאשר הניקיון בהם מורכב אף יותר. מדובר בצורך לתחזוקה יומיומית של המשרדים, בשעות הבוקר המוקדמות ובמהלך שעות העבודה, בעיקר באיזורי המטבחונים והנוחיות. בשעות הערב לרוב מתבצע ניקוי יסודי הכולל את שטיפת הרצפות ושאיבת השטיחים.

לעובדי ניקיון פרטיים קיים קושי לתחזק משרדים מסוג זה, שכן מדובר בעבודה משעות הבוקר המוקדמות ביותר ועד שעות הערב המאוחרות.כמו כן, על עובדי הניקיון להיות פרוסים במספר מתחמים ברחבי המשרד, ובמספר קומות, מה שעשוי להוות עבודה לא קלה כלל עבור עובדים פרטיים בודדים.

ניהול ואחזקת מבניםמדוע לבחור בחברת ניקיון לצורך ניהול ואחזקת מבנים?

חברת הניקיון למעשה מנהלת את כל נושא הניקיון במשרדים, ללא כל צורך בהתערבות פנימית של אחד מעובדי המשרד. חברת הניקיון תהיה אחראית על עובדי הניקיון, תדאג לבצע משמרות של כ-6 שעות על מנת שלא להתיש העובדים, ותספק מספר עובדים בהתאם לגודל המשרדים. כמו כן, תספק חברת הניקיון את הציוד הנחוץ לצורך ניקיון המשרדים.

חברת winclean , מי אנחנו?

winclean  הינה חברה המתמחה מזה שנים רבות בתחום של ניקיון המשרדים. אנחנו ידועים באיכות העבודה שלנו ובעובדים האיכותיים והנעימים שלנו, הנמצאים בתחום מזה שנים רבות. אנו מכירים היטב עבודת תחזוקת מבנים, ויודעים להתאים כמות העובדים וניהול העבודה לגודל המשרד ודרישות הממונים בו. אנו דואגים לעמידה בזמנים וכן לבצע כל הדרישות הרלוונטיות מהמשרדים.

אילו שירותי ניהול ואחזקת מבנים אנו מעניקים?

החל מניקיון המשרדים הקטנים לגדולים. אנו דואגים לניקוי מטבחונים, עמדות הקפה, שטיפת כלים, פינוי פחים, שטיפת חדרי הנוחיות, רצפות ושאיבת השטיחים. כמו כן, אנו דואגים לניקוי החלונות וכן עמדות העבודה. חשוב לציין כי העובדים שלנו הינם אמינים, מקצועים ומעניקים עבודת ניקיון יסודית ומקצועית. אנו מבטיחים לכם ניקיון משרד ללא רבב, עבודה שקטה ויעילה, כאשר כל פנייה שלכם תענה במהרה. מנהל העבודה יהיה זמין לכם בכל עת, לכל שאלה ובקשה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ונוחה!

קראו עוד: קבלן ניקיון
קראו עוד: שירותי ניקיון למשרד

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם