• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקוי המשרד לפני מעבר למשרד

אתם מעבירים את משרדכם למקום חדש ורוצים להימנע מעיכובים בתחילת העבודה בשל הצורך בסידור המשרד וניקיונו? מומלץ לכם לפנות אל שירות שמתמחה בניקוי יסודי של משרדים לפני שתעבירו את הציוד שלכם למקום החדש! בצורה זאת תוכלו לחסוך זמן רב ולהיכנס למשרד החדש שיהיה נקי ומסודר שישרה על השוהים בו אווירה נעימה ונוצצת!

כל מה שחשוב לדעת על תהליך מעבר למשרד חדש!

העברת משרדים נחשבת לתהליך מורכב שכרוך במספר שלבים: א. ההחלטה איזה ציוד לשמור ולקחת יחד איתכם, ב. ניקוי החדרים במשרד החדש והציוד שקיים בו. ג. לבסוף העברת הציוד שלכם לתוכו והתחלת הפעילות העסקית.

המשרד צריך להיות נקי ולהיראות ואטרקטיבי בכדי להעניק ללקוחות הרגשה שהגיעו למקום מקצועי ומסודר. בנוסף, במהלך היום פועלים בתוכו עובדים רבים כך שישנו צורך כי האווירה בו תהיה נעימה ויהיה נוח לעבוד בו. על כן, ישנה חשיבות גדולה לניקוי יסודי ואופן סידור הציוד במשרד בטרם המעבר. בצורה זו תוכלו לתכנן את מרחב העבודה שקיים בו בצורה היעילה ביותר ולדעת היכן למקם את הציוד שתעבירו אליו מבעוד מועד.

מעבר למשרד חדש – מדוע חשוב להזמין ניקוי?

לפני העברת משרדים חשוב לבצע ניקוי יסודי של הרהיטים, הוילונות והשטיחים שברשותכם, לא רק בכדי ‏לנקותם מהאבק שדבק בהם אלא גם בכדי לשמור על בריאות העובדים. מכיוון שציוד שאינו נקי יכול לצבור לכלוך ואבק שיכול לגרום לתופעות של אלרגיה ומחלות אחרות.

חשוב לנקות היטב את הרצפות מכיוון שלרוב מצטברים כתמים ולכלוך קשה בין הרווחים שלהן ומעניק ‏להם מראה דהוי ומוזנח. ניקוי זה יאפשר לכם ליהנות מציוד שנראה חדיש ומבריק שירשים את קהל לקוחותיכם. ‏במהלך הניקוי יהיה ניתן לאתר סדקים בקירות שצריך לתקן מכיוון שכל אלו יכולים להעיב ‏על מראה המשרד. רק לאחר שביצעתם ניקיון יסודי במשרד החדש והגעתם לשלב שבו הינכם יכולים להעביר אליו את הציוד מהמשרד הקודם שלכם.

הובלת משרדים – מה חשוב לבדוק?

לפני המעבר למשרד החדש, בצעו בדיקת מלאי, כך תוכלו לדעת איזה ציוד מיותר ואיזה חסר וצריך להזמינו. דאגו להשליך רהיטים ישנים ובלויים שאין טעם להעבירם למשרד החדש וסתם ייקרו את ההובלה. לאחר שהערכתם את כמות הציוד צרו קשר עם חברה שמתמחה בתחום של הובלות משרדים ובקשו הצעת מחיר.

בעת הובלת המשרדים חשוב לשים לב במיוחד לאריזה איכותית ושמירה על הפריטים מפני שריטות או מכות שיגרמו לנזקים לרכוש. בנוסף, בדקו כי בחוזה של חברת ההובלה ניתנת אחריות על נזקים, זה יוודא כי תפוצו במידה ויהיו בעיות ולא תגלו שנתקעתם עם ציוד שבור ומבלי יכולת למימון של רכוש חדש למשרד.

אז לפני מעבר למשרד חדש צרו איתנו קשר בהקדם בכדי להזמין ניקוי של משרד שיבטיח שתיכנסו  למקום מסודר ומבריק מניקיון שייתן הרגשה נעימה לעובדים וללקוחות!

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם