• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקוי חלונות בסנפלינג לבנייני משרדים

בעשור האחרון ניכרת מאוד ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הבנייה בארץ לצד העלייה של ערך הנדל"ן. שינויים אלה מתבטאים גם בהיקף של הבנייה לגבהים. בין אם זה למטרת מגורים או לבניין מגורים גבוה שמכיל בתוכו מגוון של חברות וארגונים ציבוריים.

הסביבה שמשתנה יוצרת צורך בפתרון ניקיון משטחים מתקדם, בטוח ומקצועי במיוחד, עבור משטחי ניקוי חלונות שהם נמצאים מחוץ למשרד ולעיתים גם בגובה רב. אם כן מדובר במלאכה של ניקוי חלונות בסנפלינג, שזו עבודה בעלת סיכון ונחוץ לשם כך מיומנות ידע ויעילות.  
 

ניקוי חלונות בגובה - אז כיצד עושים זאת?

כל חברה מיומנת ומקצועית שמתמחה בתחום של ניקוי חלונות בסנפלינג ובגובה רב ויש לה את הציוד הטכנולוגי החדיש לכך וכמו כן את האנשים המקצועיים שמכירים ומנוסים בעבודה לגובה. את העבודה של הניקוי מתאימים בהתאם לצרכים של כל לקוח ולמבנה הספציפי של כל בניין. בנוסף מבצעים את העבודה באמצעות חומרי ניקיון איכותיים שנושאים תו תקן. לצוות המקצועי מלווים גם פקחים שמחויבים לספק את העבודה הבטיחותית והאיכותית ביותר. בנוסף לזאת, החברה גם מספקת ללקוחות שלה ייעוץ והכוונה כיצד לתכנן ולבחור את הפתרונות לכל מבנה שהוא גבוה בחסכון בעלויות בתחזוקה השוטפת.

 

פתרון בטוח בעזרת  אוסמוזה הפוכה

חברות מסוימות מציעות פתרונות ניקיון יעילים, בטיחותיים וגם ידידותיים לסביבה, זאת באמצעות שיטת האוסמוזה ההפוכה. מדובר בטכנולוגיה שהיא מתקדמת והיא מבוססת על מים טהורים שהם ללא אבנית, שיכולה לנקות מבנים בגובה של מעל לעשרים מטר. העבודה למעשה מתבצעת בצורה בטוחה מהקרקע ובלי צורך לפלוש לפרטיות של כל האנשים שעובדים בבניין. זה נעשה על ידי מפעיל שהוא מנוסה והוא נעזר בטלסקופ מיוחד. הניקיון עצמו כולל חלונות כל מיני פרופילים ומסגרות של חלון, חיפוי קירות תקרות של זכוכית ומגוון של אלמנטים שהם לגובה.

 

ניקוי בגובה בעזרת במות הרמה

עוד פתרון ניקוי נוסף ויעיל הוא במות הרמה, אלו במות שמשתלשלות מהגג או מורמות באמצעות מנוף מהקרקע והן נתלות לצד הבניין. על כל במת הרמה נמצא איש מקצועי שעומד בתוך סל בטיחות ומורם לאורך קירות המבנה וכך מאפשר לנקות את כל המשטחים ביעילות מרבית ובנוחות.

 

 

אז למי פונים?

רצוי ומומלץ לפנות לחברה מהימנה בעלת כל הציוד הטכנולוגי המחודש ועם כל היצע הפתרונות וצוות מקצועי, היא זו שתוכל להעניק לכם את הניקון המושלם והיעיל ביותר. תוך זה שהיא מתאימה את עצמה לכל צרכי הלקוח, לאופי המבנה ולגובה שלו. חברה חייבת להיות בעלת ניסיון בעבודות עם כל מיני סוגים וגופים של מבנים. גם גופי תעשייה וממשל, בנייני מגורים, קניונים ומפעלים למיניהם. החברה צריכה להתחייב מול הלקוחות שלה בשימוש בטכנולוגיות בטיחותיות שלא מסכנות אף גורם. ושמירה על סטנדרט עבודה גבוה וכמובן עם רישיון בתוקף.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם