• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקוי שטיחים

שטיחים הם חפץ נוי יפה מיוחד, שמפאר בתים רבים מאד בארץ ובעולם. שיטים מוסיפים הרבה מאד נוי ויופי לבית, והם מתאימים לחדרים רבים בבית – הסלון, כמובן, חדר השינה, חדר הילדים ועוד. חשוב לתחזק שטיחים היטב, על מנת לשמור על היופי שלהם. על מנת לנקות שטיחים בצורה יסודית, יש להיעזר באנשי מקצוע העוסקים בתחום. חברת winclean מעניקה לכם שירות מקצועי במיוחד של ניקוי שטחים ברמה הגבוהה ביותר.

ניקוי שטיחיםסוגי ניקוי שטיחים

ישנם שני סוגים עיקריים של שטיחים אשר קיימים בדירות ובבתים פרטיים. סוג אחד הוא שטיחים רגילים, אשר מתחלקים ביניהם לעשרות סוגים – שטיחים בעבודת יד או מכונה, שטיחים פרסיים ואפגניים, בדוגמאות אתניות או מודרניות. ניקיון שטיחים כאלה צריך להיעשות על ידי חברת ניקיון, אשר דואגת להשתמש בחומרים מתאימים לניקוי שטיחים, לתלות אותם לייבוש בצורה הנכונה אשר מגנה על השטיחים, ובמקרה הצורך לבצע עבודות שחזור וחידוש, על מנת להחזיר לשטיח את נעוריו. הסוג השני הוא שטיחים מקיר לקיר, אשר מודבקים על רצפת הבית. ניקוי שטיחים מקיר לקיר נעשה, כמובן, בבית הלקוח, באמצעות מכונות מיוחדות לניקוי, הפועלות על קיטור ומנקות היטב את כל חלקי השטיח. כך או כך, ניקוי שטיחים חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים, על מנת שלא לגרום נזק לשטיחים. למעוניינים לקבל מידע נוסף על שטיחים ניתן למצוא באתר: https://www.elisassooncarpets.co.il/

ניקוי שטיחים – עושים רק עם winclean

חברת winclean מתמחה בכל הסוגים של עבודות הניקיון, הן בבתים פרטיים והן במשרדים ובמוסדות גדולים. חברת וויקנלין מבצע ניקיון שטיחים מקצועי לכל סוגי השטיחים – משטיחים רגילים ועד שטיחי קיר. הצוות המקצועי של חברת winclean עושה שימוש בחומרים איכותיים, מקצועיים ובטיחותיים, אשר שומרים היטב על האיכות של השטיחים ועל הצבע שלהם. ניקיון שטיחים של חברת winclean מחזיר אליכם את השטיח שלהם כשהוא נקי, מחודש ובעל מראה נפלא, אשר חוזר לפאר את הבית שלכם בצורה יפהפייה. את השירות המקצועי של חברת winclean אתם יכולים לקבל במחירים אטרקטיביים במיוחד, שרק winclean יכולה לתת.

מעוניינים בניקוי שטיחים מקצועי? בואו לקבל את השירות הטוב ביותר וליהנות משטיח נקי ומחודש, רק עם winclean!

קראו עוד: ניקיון משרדים בערב עם מפתח
קראו עוד: שירותי ניקיון במרכז

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם