• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקיון בניינים

ניקיון בניינים אינה עניין של מה בכך. בין אם מדובר בניקיון בניין משרדים או ניקיון בניין מגורים גדול, מדובר בעבודה לא פשוטה שדורשת ידע ומקצועיות. ניקיון בניין מורכב מניקוי חלונות הן מחוץ לבניין והן מפנימה לו, לדאוג שעמדת הקבלה נקייה בכל עת, חדרי השירותים וכמובן הכניסה לבניין. כמו כן, יש לדאוג לתחזוקה וניקיון של חדר המדרגות והן של המעליות.

ניקיון בנייניםבאיזה תדירות מבצעים ניקיון בניינים?

מדובר בניקיון שצריך להתבצע באופן רציף בכל שעות היום, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב והלילה, במיוחד במשרדים הפעילים מסביב לשעון. ניקיון מסוג זה דורש עבודה של חברת ניקיון מקצועית, המכירה היטב עולם ניקיון הבניינים, ותדע לבצע העבודה באופן היעיל והטוב ביותר.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה - winclean

חברת win clean הנה חברת ניקיון מקצועית, הנמצאת בתחום מזה שנים רבות ומעסיקה עובדים מנוסים ומקצועים בתחום. ניקיון הבניינים שלנו כולל ניקוי דלפקים, עמדות כניסה, חדרי מדרגות, מעליות, חלונות, שטיחים, רצפות, עמדות האוכלל והקפה וכן עמדות העובדים. את העבודה אנו מקפידים לבצע בשקט המירבי על מנת שלא להפריע לעבודה השוטפת, וכן תוך כדי הענקת שירות נעים, אדיב ומחויך.

ניקיון בניינים איכותי

העבודה וניהולה מתבצעים על ידי עובדי החברה בלבד, ללא כל צורך בהתערבות של עובדי המשרד. אנו דואגים לניהול העבודה באופן שוטף, הן מבחינת כמות העובדים בכל משמרת, תחלופת המשמרות ואספקת חומרי הניקוי. חומרי הניקוי בהם אנו משתמשים, הינם מאיכות גבוהה ביותר, על מנת לבצע עבודת הניקיון באופן יעיל ואיכותי מצד אחד, ועל מנת לשמור על בריאותם של עובדי המשרדים מאידך. 

ניקיון משרדים שוטף

מתוקף היותנו שנים רבות בתחום, יש באפשרותנו להעיד כי ניקיון יעיל ושוטף של בניין מעניק אווירת עבודה נעימה ויעילה, וגורם לעבודה שוטפת ותפקוד יעיל. כי אין כמו להגיע למטבחון או עמדת קפה נקיים על מנת להכין כוס קפה ולשוב למשרד או לעמדה להמשך העבודה. כמו כן, עבודה בעמדה נקייה תמיד תוביל להתחלת יום עבודה נעים ורגוע, שבמרבית המקרים יוביל ליום עבודה פרודוקטיבי למדיי.

פנו אלינו עכשיו, ואנו נגיע ונציע הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. 

קראו עוד: ניקיון משרדים קטנים

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם