• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקיון בנייני משרדים

כבעל עסק שיש לו מתחרים, אתה חייב משרד נקי שימשוך את הלקוחות וייתן להם תחושה טובה

ניקיון בנייני משרדיםבאזור המרכז יש משרדים רבים בכל תחומי העיסוק וזה יוצר תחרות גבוהה בין עסק לעסק. יש דרכים שונות ומגוונות להבליט את העסק שלך על פני זה של המתחרים, אך לפני שניגשים לתכנן אסטרטגיות שיווקיות, כדאי להתחיל מהבסיס.

ניקיון בנייני משרדים במרכז

מה מושך לקוחות למקום אחד ולא למקום אחר? לפעמים זה המלצות, לפעמים זה טיב השירות שהם מקבלים ולפעמים זה המחיר האטרקטיבי, אך לפני הכל הנראות של המשרד היא זו שיוצרת את הרושם הראשוני.

לקוחות, במיוחד כאלו המגיעים למשרד בפעם הראשונה, שמים לב לכל דבר. זה יכול להיות כתם בשטיח או לכלוך צבע שדבק ברצפות וזה יכול להיות גם שולחנות מלאי אבק ופחים שלא רוקנו זמן רב. מצב כזה יכול ליצור לעסק שלך תדמית שלילית.

בין אם מדובר במשרד בודד הנמצא בבעלותך, או בבניין משרדים, כדי ליצור רושם ראשוני של משרד רציני ובעל תדמית מקצועית, אתה חייב חברה מנוסה לניקיון משרדים. חברה כזו תגיע בתדירות שתיקבע מראש ולפי גודל המשרד, ותדאג שסביבת העבודה תהיה נעימה ומאווררת.

מה כולל ניקיון בנייני משרדים?

ניקיון בנייני משרדים מתחלק לשניים. החלק הראשון הוא לדאוג לניקיון השוטף באופן יומיומי. להסיר אבק מרהיטים ומדפים, לשטוף רצפות, לרוקן פחים ולנקות שירותים ומטבח במידה וקיימים. אחת לשבוע מומלץ לשטוף את המשרד בצורה יסודית, כולל הזזת רהיטים. החלק השני משתנה ממשרד למשרד בהתאם לאופי הפעילות, שטח המשרד ומה כולל המבנה. בחלק מן המשרדים יש חלונות רבים או שבעיצוב הפנים של המשרד הותקנו דלתות ומחיצות זכוכית. במקרה כזה יש צורך לבצע ניקיון חלונות והזכוכיות. אם מדובר בחלונות גבוהים, צריך לבצע את הניקיון בצורה זהירה ובטוחה באמצעות ציוד מתאים ואת זה אין לכל חברת ניקיון. במשרדים אחרים יש צורך לשאוב אבק מהשטיחים או לבצע פוליש וניקוי בקיטור. כך או כך, חברת הניקיון צריכה להכשיר את צוות העובדים לנקות את המשרד בצורה יסודית ולנהוג בזהירות גם ברהיטים וגם במוצרי החשמל העדינים שיש בכל משרד, כמו מחשבים, מדפסת וכן הלאה.

את שירותי הניקיון אפשר להזמין או בשעות הבוקר או לאחר סיום שעות העבודה, כלומר בשעות הערב. ההחלטה מתי להזמין את הניקיון תלויה באופן פעילות העסק ובמה שהכי טוב למשרד שלך.

לסיכום: ניקיון משרד הוא המפתח להשארת רושם ראשוני של עסק מצליח ומקצועי ואת זה כדאי להזמין רק מחברה המתמחה בניקיון של בנייני משרדים.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם