• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקיון למשרדים

אם אתם מחפשים ניקיון למשרדים, יש סיכוי שאתם מתלבטים בין חברת ניקיון למשרדים לבין אדם פרטי. אך כשאתם מעוניינים להעסיק אדם פרטי, יש הרבה סעיפים שצריך לשים אליהם לב, כגון ביטוח לאומי, פנסיה, ימי מחלה – וחשוב יותר, מה תעשו באותם ימי מחלה. האם המשרד יישאר מלוכלך? או שתצטרכו לחפש מחליף? לכן כדאי לבחור בחברת ניקיון למשרדים שהיא חברה אמינה ועם מוניטין. ניקיון למשרדים

אנחנו בוין קלין דואגים שמשרד שלכם יהיה נקי, אך לא רק. בעיקר, אנחנו דואגים לכם. ניקיון למשרדים הוא אינו רק עניין אסתטי. אי אפשר לעבוד במשרד מלוכלך, וגם כשאפשר, לא היעילות של העבודה יורדת, ולכן אתם לא מרוויחים  כמו שצריך מהשעות שאתם מבלים במשרד. בוין קלין אנחנו דואגים לטפל בכל העניינים האלה כדי שאתם תוכלו לעבוד בראש שקט.

חברת ניקיון למשרדים 

בוין קלין אנחנו דואגים שתמיד יהיה אצלכם עובד ניקיון אמין ואחראי, שיעשה את העבודה בצורה יסודית. בוין קלין אנחנו ננסה שתכירו את עובד הניקיון הקבוע שלכם ותרגישו איתה (או איתה) בנוח. תמיד תוכלו לדווח לנו על כל בעיה, ואם עובד הניקיון שלכם חולה יום אחד – תדעו רק בגלל שהגיע מחליף במקום העובד הקבוע שלכם. מעבר לכך, אנחנו יודעים שיש לכם מספיק דברים על הראש. יש לכם משכורות לשלם, ביטוח לאומי לעובדים שלכם, ואין לכם זמן או כסף מיותר לשלם תנאים סוציאליים לעובדי ניקיון קבועים או מחליפים. לכן אנחנו עושים זאת בשבילכם, וכל מה שעליכם לעשות זה להרים טלפון אלינו, ואנחנו כבר נעזור לכם להסתדר ולנקות את המשרד בדרך המלך.

כשאתם בוחרים את וין קלין, אתם בוחרים באחריות.

בוין קלין אנחנו מאמינים שלא מגיע לכם יחס גרוע, ובטח לא מגיע לכם לחוות סיפורי זוועה עם עובדי הניקיון שלכם. לכן, בוין קלין אנחנו מאמינים ושואפים שאתם תצאו ב"וין" – שתרגישנו שניצחתם, ובגדול. בוין קלין אנחנו נדאג שאתם תקבלו רק את הטוב ביותר, ובלי דאגות.

מחפשים חברת ניקיון למשרדים מעולה? צרו איתנו קשר

קראו עוד: שירותי ניקיון למשרד
קראו עוד: ניקיון משרדים בערב

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם