• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקיון משרדים בהרצליה

השקעתם רבות בתכנון ועיצוב המשרד, אז איך תוכלו להתפשר על חברת ניקיון?

ניקיון משרדים בהרצליה הוא שירות מבוקש. בעיר המכילה כל כך הרבה עסקים ובנייני משרדים, חייבים שירות מקצועי שיוכל לנקות את המקום ולשמור עליו במצב אסתטי ומזמין. אולם לצד המספר הגבוה של חברות לניקיון משרדים במרכז, יש גם קושי למצוא את החברה שתוכל לספק לכם את השירות המותאם לצרכי המשרד ולאופי העבודה המתנהלת בו. לכן, חשוב לברר מראש את הנקודות הבאות ורק לאחר מכן להחליט איזו חברה לשכור.

אילו נקודות חשוב לברר מול חברת הניקיון?

כשאתם מחפשים שירותי ניקיון משרדים בהרצליה, כדאי לברר קודם מה יתאים לכם יותר: ניקיון משרדים בערב בהרצליה, או ניקיון משרדים בשעות הבוקר בהרצליה. לא כל חברה מציעה גם וגם ולכן כדאי לבדוק את הנקודה הזו מראש.

אם החלטתם לבחור בשירותי ניקיון בשעות הערב, לאחר שכל העובדים סיימו את עבודתם, כדאי לתת את הדעת על כך שצריך למסור בידי צוות הניקיון מפתח למשרד. ניקיון משרדים עם מפתח יכול להעלות חששות ובצדק. איך תדעו אם צוות המנקים לא ינצל לרעה את העובדה שיש לו גישה לכל המסמכים והציוד? את החשש הזה אפשר להרגיע רק באמצעות בחירה בחברת ניקיון אמינה ובעלת המלצות. אל תתפשרו על פחות מכך.

ללא קשר לשעות הניקיון, בדקו האם יש אפשרות לשלוח מנקה למשרד בהרצליה במידת הצורך, גם מחוץ לשעות השירות שהזמנתם. לעתים עורכים במשרד ישיבה רבת משתתפים או כנס מקצועי ולעתים צובעים את הקירות, עורכים שיפוצים או שהתפוצץ צינור באחד מתאי השירותים. בכל אחד מהמקרים הללו ובמקרים רבים אחרים, ייתכן ויהיה לכם צורך בשירותי ניקיון תכופים. מסיבה זו מומלץ לברר מראש מהי זמינות השירות במקרי חירום והאם האפשרות הזו קיימת.

הנקודה האחרונה שנזכיר כאן היא חומרי הניקוי והציוד של חברת הניקיון. חברת ניקיון טובה לא מסתפקת בצוות מנקים מוכשר ומנוסה, אלא היא גם דואגת לאבזר אותו בכל מה שצריך כדי לאפשר לו לנקות בצורה יעילה וטובה. חומרי הניקוי צריכים להיות מצד אחד חזקים כדי להוריד כתמים עיקשים, אך מצד שני אסור להשתמש בחומרים רעילים או כאלו שעלולים לפגוע בריהוט ובציוד אלקטרוני הנמצאים במשרד. לכן, חשוב לוודא שחברת הניקיון שאתם עומדים לשכור עובדת אך ורק עם חומרים מאושרים לשימוש. אם יש במשרד ריצוף פרקט או שטיחים, ודאו שהחברה יודעת כיצד לנקות את המשטחים הללו עם חומרים ומכשור ייעודי, אחרת תגיעו למחרת בבוקר ותגלו נזקים שהתיקון שלהם יעלה לכם כסף רב.

בחברת ווין קלין שירותי ניקיון מציעים לכם שירות אמין ומקצועי, בסטנדרט שעוד לא הכרתם. אתנו, המשרד שלכם יהיה נקי והציוד שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם