• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

ניקיון משרדים בשרון

זקוקים לשירותי ניקיון משרדים בשרון? חברת ווין קלין שירותי ניקיון, מציעה לכם שירות ברמה גבוהה ובהתאמה אישית לצרכים שלכם

ניקיון משרדים בשרוןבעלי עסק בנתניה, כפר סבא  והסביבה? כמה פעמים חיפשתם שירותי ניקיון משרדים בנתניה או באזור השרון כולו, שיוכלו לתת לכם מענה אמתי וקבוע? האמת שלא קל למצוא שירותי ניקיון מקצועיים שיתאימו בדיוק למה שהמשרד שלכם מצריך. יש חברות המציעות שירותי ניקיון משרדים בערב בכפר סבא, ואתם צריכים דווקא בבוקר או להיפך, יש חברות ניקיון המותאמות למשרדים קטנים והמשרד שלכם תופס שטח גדול ומשרת מספר רב של אנשים. זו הסיבה שבווין קלין עברו לשירות בהתאמה אישית, מתוך הבנה שלכל משרד יש מאפיינים אחרים ובשל כך גם צרכי ניקיון שונים.

מה כולל ניקיון בהתאמה אישית?

בכל משרד, ללא קשר לגודלו ולתחום עיסוקו, אנו דואגים לניקיון ולתחזוקה שוטפת. אך יש שירותים שבמקום אחד יכולים להיות הכרחיים ובמשרדים אחרים אינם רלוונטיים. למשל, בבניין משרדים בכפר סבא, לא מספיק לנקות את פנים המשרד, אלא יש בשירותי ניקיון משרדים וחדרי מדרגות גם יחד, לצד הלובי והמעליות. ניקיון חדרי מדרגות בכפר סבא אינו ההבדל היחיד, אלא צריך להתייחס אחרת גם לפעולות הנדרשות בתוך המשרד ולתדירות הניקיונות. במשרדים קטנים כדאי לרכז את הניקיונות לסוף היום כדי לא להפריע לעובדים, ובחלק מן המקומות בהם יש קבלת קהל כדאי להציע שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח, כשאין תנועה או פעילות במשרד והחברה יכולה לנקות בצורה יסודית ויעילה, תוך שהיא עושה שימוש בחומרים איכותיים ומכשירים מתקדמים שלעתים גורמים לרעש, כמו שואבי אבק.

במשרדים גדולים תדירות הניקיון צריכה להיות באופן כזה שהמשרד יהיה נקי ונעים לכל אורך שעות הפעילות, כאשר פעולות הניקיון הגדולות ייעשו גם הן אחרי שעות העבודה, אך במהלך העבודה צוות הניקיון ידאג לתחזוקה שוטפת הכוללת ריקון פחים, ניקוי מטבח וחדרי שירותים ופעולות נוספות שאינן פוגעות בעבודת המשרד אך הכרחיות כדי לשמור על אווירה נעימה ונקייה.

מלבד גודל המשרד יש צורך להתייחס גם לציוד שהוא מכיל. במשרד אחד יכולים להיות רהיטים רבים ובאחר ציוד טכנולוגי מתקדם. בכל אחד מהמקומות צריך לדעת כיצד לנקות מבלי לפגוע ברהיטים או במכשור, אך מבלי להתפשר על רמת הניקיון.

ניקיון מקצועי מתחיל בבחירת חברה מקצועית. בווין קלין מציעים לכם שירותי ניקיון בשרון, אבל רק אחרי שמבררים מהם צרכי הניקיון להם המשרד שלכם זקוק, ולפי זה נרכיב חבילת ניקיון בהתאמה אישית. 

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם