• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
להזמנות 077-729-8405
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-729-8405
שירותי ניקיון משרדים

שירותי ניקיון - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

שכרתם משרד יוקרתי באחת הקומות העליונות של מגדל משרדים מפואר, ועכשיו נשאלת השאלה כיצד תוכלו לדאוג לניקיון החלונות שלכם על מנת לשמור על מראה נוצץ, מרשים ואיכותי גם בחלק שממנו באי המשרד משקיפים אל החוץ? חברת ניקיון מקצועית, ובפרט כזו המתמחה בניקיון משרדים, תספק גם שירותי ניקוי חלונות בגובה.

כיצד ניתן לנקות חלונות המצויים בגובה רב באופן שיבטיח שיהיו מבריקים, מצוחצחים וממורקים ללא רבב מצד אחד, ושישמור על ביטחונם של עובדי הניקיון המקצועיים מצד שני?

ניקוי חלונות בסנפלינג – שימוש בציוד המתקדם והחדיש ביותר

חברה מקצועית המתמחה בתחום עבודות בגובה בסנפלינג תקפיד להעסיק אך ורק את העובדים המנוסים, המיומנים והאחראיים ביותר. עבודות אלו יתבצעו בבתי עסק, בנייני משרדים, בתים פרטיים, מבני ציבור ועוד, במגוון סוגי חלונות ובגבהים שונים. חברת הניקיון תעשה שימוש אך ורק בחומרי ניקוי איכותיים ברמה הגבוהה ביותר המתאימים לעבודה מסוג זה, כך שעובדיה המיומנים יותירו את חלונותיכם מבהיקים ונקיים למשעי.

על מנת להבטיח כי העבודה שתיעשה תעמוד בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר, יש לעשות שימוש בציוד סנפלינג מתקדם בעבודות ניקוי החלונות באופן שיאפשר לעובד שליטה מרבית במכשירי הניקוי, כך שלא יהיה שום חלק בחלון שלא יזכה לטיפול מקצועי וליחס אישי. אחד היתרונות הטמונים בעבודה עם חברת ניקיון מקצועית הוא הניסיון רב השנים של עובדיה בתחום, וכן יכולתם לעשות שימוש בטכניקות, כמו גם בחומרים, שלאדם רגיל אין גישה אליהם, על מנת להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר.

בכל הנוגע לבטיחות – אין פשרות

הדבר החשוב ביותר בעבודות ניקיון אתגריות מסוג זה הוא לשמור על ביטחונם של העוסקים במלאכה. על חברה המספקת שירותי ניקוי חלונות מקצועיים בסנפלינג להקפיד לשמור על כללי הבטיחות ללא כל קיצורי דרך או עיגולי פינות, על מנת להבטיח שעובדיה לא יעמדו בכל סכנה באף אחד משלבי ניקוי החלונות בגובה.

לשם כך יש לשמור באופן בלתי מתפשר על כללי הבטיחות והתקנות הקבועות בחוק ולוודא שתנאי העבודה, אופן ביצועה, הפיקוח עליה והתנהלות העובדים בשטח יעמדו כולם בקריטריונים הקפדניים ביותר של בטיחות. בעבודות ניקיון חלונות הנעשות בגובה העולה על שני מטרים יש לעשות שימוש בציוד סנפלינג מיוחד, איכותי, חדיש ומתקדם על מנת לשמור על ביטחון העובדים ברמה הגבוהה ביותר.

מחירים הוגנים –  בהתאם לעבודה

חברת ניקיון מקצועית ואיכותית תספק ללקוחותיה הצעות מחיר המותאמות הן לטווח המחירים הממוצע בשוק והן בהתאם לטיב העבודה, להיקפה ולזמן הנדרש על מנת לבצע אותה. על המחירים להיות הוגנים, אטרקטיביים וזולים במידת האפשר על מנת ששירותי ניקוי החלונות יוכלו להיות נגישים לכל בעל עסק המעוניין לשמור על רמת ניקיון גבוהה במשרדו, בלשכתו או בסביבת עבודה אחרת המצויה בתחום אחריותו.

השאירו את פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם